تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۴۵
کد خبر : 2227

منویات رهبری قابل توجه دشمنان است .ولی ما غافل هستیم

ابراهیم اصیل میابی

مهمترین پیغام سخنان دیروز رهبر انقلاب برای افکار عمومی داخل رژیم صهیونیستی چه بود؟

 

مهمترین پیغام سخنان دیروز رهبر انقلاب برای افکار عمومی داخل رژیم صهیونیستی چه بود؟

 

وقتی امام خامنه ای حرفی میزنند، بیش و پیش از آنکه اینجا در ایران به آن توجه شود و برایش برنامه ای داشته باشند، مورد توجه محافل سیاسی، رسانه ای و اندیشکده های خارجی خصوصا در آمریکا و اسرائیل قرار میگیرد.

🔹شاید برای همین است که همواره و در هر مناسبتی گزیده هایی از بیانات ایشان در فضای مجازی صهیونیستها بطور ویژه مورد ارزیابی قرار گرفته و به دقت تحلیل میشود. رهبر انقلاب دیروز در جمع بسیجیان نکات متعددی را گوشزد نمودند که جامعه صهیونیستی یقینا بر دو بخش آن تمرکز ویژه ای خواهد داشت.

بخش اول بحث برگزاری رفراندوم در سرزمین های فلسطینی برای تعیین سرنوشت این کشور اشغال شده، در آینده است؛ این ایده البته مربوط به سخنرانی دیروز نیست‌، بلکه سالها است جمهوری اسلامی ایران همه پرسی در فلسطین را در مقابل طرح های خائنانه دشمن از جمله سیستم دو دولتی مطرح کرده است.

پیشنهادی که رژیم غاصب اسرائیل مطمئنا زیر بار آن نخواهد رفت، اما مطرح شدنش ادعاهای دروغین این رژیم و حامیانش مبنی بر اعتقاد به دمکراسی را زیر سوال خواهد برد و صهیونیستهایی که مدعی دمکراسی اول خاورمیانه هستند را در برابر افکار عمومی جهان که این روزها بیدار هم شده است، خلع سلاح خواهد نمود.

شاهکار بیانات امام خامنه ای اما آن بخش از بیاناتشان بود که فرمودند ما معتقد به ریختن صهیونیست ها در دریا نیستیم و این حکومتِ برآمده از همه پرسی است که بنا به مصلحت فلسطینیِ اش تصمیم خواهد گرفت خارجی هایی که ساکن فلسطین شده اند را نگه دارند یا اخراج کنند.

🔹ایشان سپس برخی کشورهای آفریقایی را مثال زدند که پس از غلبه بر اشغالگران انگلیسی، مصلحت دانستند جمعیت انگلیسی ساکن را نگه دارند و اخراج نکنند. این بخش از بیانات امام خامنه ای بسیار حساب شده بود و مظلوم نماییِ رژیم صهیونیستی با این بهانه که ایران میخواهد مردم ما را نابود و به دریا بریزد را خنثی نمود.

🔹اما این صحبت ها آن هم در این ایام خاص چه تبعات و تاثیراتی میتواند داشته باشد؟ بزرگترین تاثیر این بخش از بیانات مقام معظم رهبری، علاوه بر اینکه اجازه مظلوم نمایی به رژیم نمیدهد، بلکه اذهان جامعه صهیونیستیِ ساکن در سرزمین های اشغالی را هدف گرفته است.

🔹جامعه ای که حالا پس از روایتگری برخی اسرای یهودی درباره رفتار انسان دوستانه نیروهای مسلمان حماس تا حدودی واقعیت را از آنچه رژیم صهیونیستی برایشان روایت کرده تفکیک میکنند، با شنیدن این سخنان خواهند فهمید آنچه مسلمانان با آن مشکل دارند یهودیت بعنوان یک دین نیست؛ بلکه این صهیونیسم و دولت صهیونیستی است که مشکل ساز شده است.

🔹آنها به مرور درک خواهند کرد اگر این رژیم بعنوان حکومت ادامه یابد هیچ وقت به آسایش و آرامش نخواهند رسید و امنیتشان نیز تامین نخواهد شد، اما اگر حاکمیت به صاحبان اصلی اش یعنی فلسطینی ها برسد، دیگر بهانه ای برای جنگ و تهدید وجود نخواهد داشت و آنها “احتمالا” با تصمیم حکومت فلسطینی، خواهند توانست بدون آنکه کسی قصد کشتن و یا انداختنشان به دریا را داشته باشد به زندگی شان ادامه دهند.

🔹اینجاست که اهمیت این بخش از بیانات رهبر انقلاب بیشتر مشخص میشود؛ وقتی جامعه صهیونیستی بفهمد هرچه آتش است از گور رژیم حاکم بیرون می آید، هم نظرش درباره مسلمانان تغییر خواهد کرد، و هم از طریق مخالفت با رژیم، به شکافهای داخلی و انزوای حکومت اسرائیل که این روزها بطور بی سابقه ای به گوشه رینگ رفته است دامن میزند.

🔹درایت فوق العاده رهبر انقلاب خصوصا این روزها که جهان گوشش را برای شنیدن حرف های مسلمین باز کرده بی نظیر و یک شاهکار است./عبدالرحیم انصاری

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.